GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Wiadomości klas gimnazjalnych
Klasy gimnazjum
Pół żartem, pół serio… o integracji pierwszoklasistów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
środa, 14 września 2016 07:14

Czternasty września okazał się wymarzonym, słonecznym dniem na przełamywanie pierwszych lodów podczas integracyjnej wyprawy klasy 1D. Pomysł przepłynięcia kajakami odcinka malowniczo wijącej się rzeki, był ciekawym i jednocześnie przyjemnym wyzwaniem. Dzięki interesującym meandrom, młodzież „narażona” była tylko i wyłącznie na pełne naturalnego piękna krajobrazy, roztaczające się z poziomu wody. Gimnazjalni pierwszoklasiści mieli okazję na żywo podziwiać florę i faunę Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2016 08:35
Więcej…
 
Integracja w IIb PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
wtorek, 13 września 2016 06:26
Więcej…
 
Narodowe Czytanie Quo vadis Henryka Sienkiewicza w Niedźwiedzim Grodzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
sobota, 03 września 2016 14:50

Motto: „Mieszkanie bez książki ciemniejsze jest niż bez lampy”
H. Sienkiewicz

Włączając się w promowanie czytelnictwa, w sobotę 3 września 2016 r. delegacja uczniów z klasy II a znalazła się w dwudziestoosobowej grupie uczniów, którzy pod opieką polonistek wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Narodowe Czytanie Quo vadis H. Sienkiewicza”. W inauguracyjnej części honorowymi gośćmi, którzy prezentowali fragmenty powieści, byli: poseł na sejm RP Pani Beata Mazurek, Kurator Oświaty w Lublinie Pani Teresa Misiuk, proboszcz parafii mariackiej ks. kanonik Andrzej Stermik, senator RP Pan Józef Zając, wiceprezydent Miasta Chełm Pan Stanisław Mościcki. Wśród czytających Quo vadisnie zabrakło również przedstawiciela Młodzieżowej Rady Miasta, którą reprezentował Adrian Kudrzycki. Dzięki akcji, nad którą patronat objęła Para Prezydencka, w sobotnie przedpołudnie na Placu Łuczkowskiego chełmianie mieli możliwość obcowania z literaturą wielkiego formatu.

Więcej…
 
Młodzi matematycy na start PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 02 września 2016 13:06

W dniu 2 września 2016 roku uczniowie klas pierwszych matematyczno–fizyczno-informatycznych wraz z wychowawcami uczestniczyli w zajęciach zorganizowanych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Chełmie. Wszyscy z wielkim zainteresowaniem wysłuchali wykładu z matematyki pt. „Pożyteczne symetrie”, wygłoszonego przez pana Marka Stojeckiego. Uczniowie mieli również możliwość zwiedzenia pracowni, w których będą odbywały się ich dodatkowe zajęcia. Atrakcją, która wzbudziła duże zainteresowanie była prezentacja samolotów znajdujących się na terenie uczelni. Nasi uczniowie mogli nawet zasiąść za ich sterami.

Więcej…
 
Wycieczka rowerowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 02 września 2016 09:47

Dnia 2 września nasza klasa udała się na wycieczkę rowerową nad zalew Żółtańce. Trasa wycieczki biegła wzdłuż ścieżki rowerowej przy lesie Borek. Po dojechaniu do celu mieliśmy trochę czasu na spędzenie go w gronie naszych kolegów z klasy. Część grała w siatkówkę, spędzała wolny czas na placu zabaw. Znaleźli się również tacy, którzy relaksowali się w blasku grzejącego słońca na molo, skąd mogli podziwiać piękny krajobraz całego zalewu. Wycieczka na pewno pomogła w zintegrowaniu nas razem po dwumiesięcznej przerwie. Wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka wyprawa!

Poprawiony: środa, 07 września 2016 09:53
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 2 z 14

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum