GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Wiadomości klas gimnazjalnych
Klasy gimnazjum
Ostatnie chwile przed Egzaminem Gimnazjalnym PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
poniedziałek, 18 kwietnia 2016 12:27
Więcej…
 
Rozpoczęliśmy sezon wycieczkowy! PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 08 kwietnia 2016 11:13

8 kwietnia 2016 r. klasy I b, I e i I g wraz z wychowawczyniami wybrały się do Warszawy. Zwiedziliśmy najbardziej znane i urokliwe miejsca Starego Miasta: plac Zamkowy z Zamkiem Królewskim i Kolumną Zygmunta, Katedrę św. Jana, Barbakan, Krakowskie Przedmieście. W jednej z bocznych uliczek znaleźliśmy manufakturę słodyczy "Cukrowa Sowa", gdzie mogliśmy uczestniczyć w procesie tworzenia słodkości, opartym na recepturach pochodzących z XVII wieku. Ciekawym doświadczeniem była też wizyta na planie filmu "Karbala" w Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych. Była to niepowtarzalna okazja by zetknąć się z fascynującym światem filmu i przenieść się o tysiące kilometrów w miejscu i w czasie do Karbali, w której rozgrywa się akcja filmu. Mogliśmy obejrzeć kostiumy i rekwizyty filmowe, zobaczyć kolejne etapy powstawania scenografii i m.in. dowiedzieć się: jacy twórcy i specjaliści pracują na planie filmowym i na czym polega ich praca. Za sprawą zawodowego charakteryzatora chętni mogli nawet odmienić swój wizerunek! Ostatnią atrakcją wycieczki był musical "Romeo i Julia" w teatrze Buffo. Spektakl, wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza, jest współczesną wersją słynnej tragedii Williama Szekspira. Nam szczególnie podobała się muzyka Janusza Stokłosy oraz układy choreograficzne.

Poprawiony: środa, 13 kwietnia 2016 06:52
Więcej…
 
Nasi w Italiadzie PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 08 kwietnia 2016 08:05

Reprezentant naszej klasy DAMIAN KRETOWICZ zajął III miejsce w międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Włoszech „ITALIADA”. W rywalizacji uczestniczyło 53 uczniów reprezentujących 14 gimnazjów województwa lubelskiego. Pośród najlepszych gimnazjalistów wyłonionych w czasie wewnątrzszkolnych eliminacji znalazła się też nasza koleżanka Paulina Kłoczko.

Poprawiony: piątek, 06 maja 2016 08:08
Więcej…
 
Warsztaty językowe PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 08 kwietnia 2016 06:29

W dniach od 4 do 8 kwietnia po raz kolejny gościliśmy w naszej szkole studentów z Organizacji AIESEC. Tym razem byli to: Huong z Wietnamu oraz Sarfaraz z Indii. Przez tydzień mieliśmy możliwość uczestniczyć w warsztatach prowadzonych przez naszych gości w języku angielskim. Dzięki ciekawym prezentacjom dowiedzieliśmy się wielu interesujących rzeczy o Wietnamie i Indiach. My również mieliśmy możliwość opowiedzieć trochę o naszej kulturze i zwyczajach, przygotowując prezentacje i polskie smakołyki dla naszych gości. W wolnym czasie oprowadzaliśmy studentów po Chełmie, opisując zabytki naszego miasta w języku angielskim.

Poprawiony: poniedziałek, 25 kwietnia 2016 06:30
Więcej…
 
Klasa II"b" na historycznej wycieczce PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 01 kwietnia 2016 08:31

31.03.2016r. roku nasza klasa wybrała się do byłej siedziby Urzędu Bezpieczeństwa. W tę podróż do przeszłości pomógł nam się przenieść Pan Lubaszewski, który z przejęciem opowiadał o losach żołnierzy bądź ludzi, którzy byli torturowani i mordowani. Każdy z nas słuchał z niedowierzaniem historii mrożących krew w żyłach. Ta lekcja przybliżyła nam historię naszego miasta.

Poprawiony: czwartek, 19 maja 2016 07:07
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 4 z 14

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum