GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Biblioteka Warto przeczytać!
Warto przeczytać!
Sean Covey „6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz" PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
czwartek, 05 maja 2016 12:19

W książce „6 najważniejszych decyzji, które kiedykolwiek podejmiesz” Sean Covey udziela młodym ludziom ważnych porad przydatnych w podejmowaniu świadomych i mądrych decyzji. Wykorzystuje rzeczywiste historie nastolatków z całego świata i pokazuje młodzieży, jak odnieść sukces w szkole, zdobyć dobrych przyjaciół, porozumiewać się z rodzicami, zachować rozsądek w sprawach randek i seksu oraz unikać nałogów i budować poczucie własnej wartości. To nowatorska książka z mnóstwem oryginalnych żartów rysunkowych, inspirujących cytatów i zabawnych kwestionariuszy, która pomoże nastolatkom nie tylko przetrwać, ale i odnieść prawdziwy sukces.

 
Barbara Kosmowska „Niechciana” PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 01 kwietnia 2016 11:43

Kasia to zwyczajna dziewczyna. Ma, jak każda nastolatka, swoje marzenia i plany. Ale pewnego dnia musi zmierzyć się z problemem tak bardzo własnym, że nie może liczyć na pomoc najbliższych czy przyjaciół. Zanim rozpocznie przyśpieszone dojrzewanie, a jej tajemnica stanie się własnością wszystkich wokół, pozna gorycz samotności i smak przerażenia. Czy wystarczy powiedzieć: „Sama jestem sobie winna?” Jest to opowieść o tym, jak niełatwo być wrażliwą nastolatką w pozornie ułożonym i bezpiecznym świecie. O poznawaniu siebie i potrzebie podjęcia najtrudniejszej decyzji, która nie pyta, ile masz lat…

 
Ewa Czerniawska, Maria Ledzińska „Jak się uczyć?” PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
wtorek, 02 lutego 2016 12:35

Każdy człowiek miewa problemy z zapamiętywaniem…

Każdemu zdarza się o czymś zapomnieć…

Niemal każdy z nas chciałby mieć lepszą pamięć…

Wiele osób chciałoby wiedzieć, jak działa ich pamięć i jak można sprawić, aby była lepsza…

Jakże wielu pragnie wiedzieć, jak się uczyć!

Napisałyśmy więc tę książkę z myślą o takich właśnie osobach, czyli o tych, którzy chcą skuteczniej się uczyć, ale nie boją się włożyć w to wysiłku. Jeżeli zatem uczenie się to Twoja pasja ( albo pięta achillesowa), ta książka jest dla Ciebie. Dowiesz się z niej bardzo wiele, będziesz mieć okazję, sprawdzić na samym sobie, jak działa pamięć oraz poznać sposoby usprawniania różnych elementów uczenia się. A przede wszystkim poznasz odpowiedzi na wiele pytań.

 
John Green „Szukając Alaski” PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
środa, 02 grudnia 2015 14:03

Życie Milesa Waltera było totalną nudą aż do dnia, gdy zaczął naukę w równie nudnej szkole z internatem. Wtedy spotkał Alaskę Young. Piękną, inteligentną, zabawną i do bólu fascynującą. Alaska owinęła sobie Milesa wokół palca, wciągając go do swojego świata i kradnąc mu serce. Czy dzięki niej chłopak odnajdzie to, czego szuka? Wielkie Być Może – najintensywniejsze i najprawdziwsze doświadczenie rzeczywistości. Głęboko poruszająca książka Johna Greena, porównywana z przełomowym „Buszującym w zbożu” J.D. Salingera, to powieść o myślących młodych ludziach. Zbuntowanych, szukających intensywnych wrażeń i odpowiedzi na najważniejsze pytania: o miłość, która wywraca świat do góry nogami, o przyjaźni, której doświadcza się na całe życie.

 
Kazimierz Szymeczko „Wywrotka” PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
wtorek, 03 listopada 2015 14:17

Jeżdżę na rolkach, bo lubię, bo chcę, bo muszę. Ojciec siedzi w więzieniu. Matka prawie się nie odzywa. Młodszy brat jest szczęśliwy, bo jeszcze nie rozumie, że dziadujemy. Zarabiam na życie wyścigami. Głównie. Handel, hazard i drobne przysługi. Nie będę o nic żebrać. Nikt mnie nie poniży, nie złamie. Wiem, że ryzykuję, ale takie są zasady. Moje życie jest jak jazda na rolkach. Źle skręcisz – gleba albo jazda pod prąd. Jadę i mam nadzieję, że kolejne zakręty wyprowadzą mnie na prostą. Chyba, że przedtem zaliczę kolejną życiową wywrotkę.

 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum