3g
Sprzątanie Świata PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
piątek, 19 września 2014 09:27

W piątek 19 września 2014 roku. wszystkie klasy pierwsze udały się na akcję „Sprzątanie Świata”. My poszliśmy posprzątać las „Borek”. Na początku wybraliśmy się na cmentarz wojenny. Następnie poszliśmy na „Patelnię”, a potem po długiej drodze odwiedziliśmy kolejny cmentarz wojenny. Gdy już wyszliśmy, zrobiliśmy sobie kilka zdjęć. Potem wracaliśmy już do szkoły. Zebraliśmy kilka dużych worków ze śmieciami, więc akcję tą można uznać za udaną.

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
poniedziałek, 01 września 2014 09:27

Rozpoczęcie roku odbyło się 1. września 2014roku w małej sali gimnastycznej o godzinie 11. Wszyscy byli ubrani na galowo i czekali na rozpoczęcie uroczystości. Na początku powitała nas Pani Dyrektor, a następnie wszyscy odśpiewaliśmy hymn Polski. Potem wszystkie klasy pierwsze wychodziły na scenę. My musieliśmy czekać najdłużej, ponieważ alfabetycznie jesteśmy ostatni. W końcu przyszedł czas na nas, wyszliśmy na scenę i po zrobieniu pamiątkowego zdjęcia, wraz z Panią Wychowawczynią udaliśmy się do naszej nowej klasy.