GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Projekt edukacyjny Międzynarodowy projekt artystyczny "Uczniowie z „6” na jedynkę ? " - Sindelfingen / Niemcy 2011
Międzynarodowy projekt artystyczny "Uczniowie z „6” na jedynkę ? " - Sindelfingen / Niemcy 2011 PDF Drukuj Email

Uczniowie z „6” jedynymi reprezentantami Polski na międzynarodowych warsztatach artystyczno - teatralnych pod hasłem „Blickwinkel auf Europa” w Sindelfingen/Niemcy spisali się na „1”, czyli „celująco” w skali niemieckiego systemu edukacyjnego.
Uczestnikami tego prestiżowego spotkania z kulturą w wymiarze artystycznego spojrzenia na Europę, mieli okazję być następujący gimnazjaliści: Aleksandra Gil IIb, Beata Krupa IIb, Kornelia Staszewska IId, Paweł Szaruga IId oraz Grzegorz Zagraba IIa.
W projekcie tym wspieranym przez m.in. organizację „Młodzież w działaniu” brali udział Anglicy z Dornfield, Francuzi z Corbeil-Essonnes, Węgrzy z Györ, my i oczywiście Sindelfingerczycy jako gospodarze pod kierunkiem pana Ulricha von der Mülbe, wieloletniego pedagoga w Goldberg-Gymnasium, oddanego krzewiciela kultury i sztuki artystyczno - teatralnej wśród młodzieży.
Przygotowania i sam performance „Freedom Now?”, będący punktem kulminacyjnym tych warsztatów, nie przeszedł bez echa w gazetach niemieckich. „Schwarzwälder Bote”, „Sindelfinder Zeitung”, „Böblinger Zeitung” i „Stuttgarter Zeitung”na bieżąco donosiły o przygotowaniach a następnie spektakularnej premierze sztuki „Freudom Now?” młodych adeptów sztuki Polihymnii, Melpomeny i Talii w teatrze „Theaterkeller”.
W dobrych humorach i z bateriami, naładowanymi dobrą, pozytywną energią, powróciliśmy do domu pokonując 1500 km.

 

 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum