Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Kup laleczkę i uratuj życie dziecka!
Kup laleczkę i uratuj życie dziecka!

AUKCJA „Wszystkie Kolory Świata”

pod patronatem UNICEF

Kup laleczkę i uratuj życie dziecka!

Kochani! Mamy kilkadziesiąt pięknych laleczek w strojach

z różnych kontynentów!

Czas znaleźć im dom i opiekunów!

Dlatego serdecznie zapraszamy Was wszystkich – twórców laleczek, dzieci i młodzież z naszej szkoły z rodzinami, znajomych i nieznajomych, grono pedagogiczne oraz wszystkich mieszkańców Chełma i okolic na aukcję unikatowych laleczek, która odbędzie się w dniach 4 i 5 lutego 2019r. o godzinie 15.00 na parterze naszej szkoły.

Kupując szmacianą laleczkę z wybranego kraju przyczyniasz się do zebrania funduszy na szczepienia przeciw najgroźniejszym chorobom (polio, gruźlica, tężec i odra) dla najbardziej potrzebujących dzieci na świecie.

Dla tych, którzy nas odwiedzą w czasie trwania aukcji przygotowaliśmy niezwykłe atrakcje:

-wystawa oryginalnych laleczek wykonanych przez uczniów i ich rodziny

-degustacja dań kuchni międzynarodowej z kilkunastu krajów świata

-wystawa niepublikowanych dotąd zdjęć „Podróż przez kontynenty”

Włączając się w akcję UNICEF Wszystkie Kolory Świata ratujesz życie – już 10 złotych pozwala na uratowanie życia jednego dziecka. Im wyższa cena laleczki, tym więcej dzieci uda się uratować.

Bardzo liczymy na Państwa wsparcie i serdecznie zapraszamy!

Laleczka_UNCEF3

Laleczka_UNICEF1