GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2016/2017
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2016/2017

23 marca w naszej szkole dokonano sportowego podsumowania szkół Chełma, które w roku szkolnym 2016/2017 brały udział w imprezach zorganizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Bardzo dobrze spisali się nasi gimnazjaliści, którzy wywalczyli pierwsze miejsce.

W roku szkolnym 2016/2017 dla dzieci i młodzieży zorganizowaliśmy 130 różnego rodzaju zawodów sportowych, w których rywalizowało 14200 uczniów. Chełm sklasyfikowany został na pierwszym miejscu w województwie, przed takimi miastami jak Zamość czy Biała Podlaska – podsumował uroczystość Marian Sikorski, prezes Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Chełmie.

W klasyfikacji szkół podstawowych Jedenastka zajęła szóste miejsce, a Gimnazjum nr 6 w pięknym stylu wywalczyło pierwsze miejsce na podium. Nagrodzonym nauczycielem z podstawówki został Tomasz Sobański, a z gimnazjum wyróżnienia otrzymali Agnieszka Radelczuk, Agnieszka Waluch-Marek, Joanna Wojtaszek, Grzegorz Gaj, Piotr Jabłoński, Andrzej Janiak.

Całą galę prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego Jolanta Lewczuk i Adam Ogrodnik. W części artystycznej można było zobaczyć uczennice z klasy II B gimnazjum Patrycję Krukowską i Sylwię Platę, które zaśpiewały "Jesteś Bohaterem" Michała Szpaka oraz "Set Fire To The Rain" Adele oraz taniec przedstawicielek klas trzecich Gabrysi Niemczuk (Gim. III A) i Oli Gumiennej (Gim. III E) do utworu "Little Do You Know" Nightora. Zaprezentowały się także uczennice z klasy I A i I D szkoły podstawowej przygotowane przez Dorotę Kuchtę, Agnieszkę Waluch i Joannę Wojtaszek oraz uczennice z klasy IV C – Lena Walczuk, Julia Pilipczuk, V A – Paulina Misiewicz, Zuzanna Komczyńska i VI C –Oliwia Świtaj, Julia Gałczyńska, Martyna Majówka przygotowane przez Małgorzatę Jurgilewicz.

Podczas uroczystości przygrywał szkolny zespół Incognito w składzie: Paweł Dadas, Gabriela Dadas, Izabela Skierewska (obie VII C) oraz Rostyslav Popek (Gim. II C). Nad akustyką i nagłośnieniem czuwał Maciej Jurgielewicz :) za co serdecznie mu dziękujemy.

Całą uroczystość zakończono bankietem z poczęstunkiem przygotowanym przez uczniów Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.
 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum