GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Kulinarna podróż do Turcji
Kulinarna podróż do Turcji

25 stycznia bieżącego roku Szkolny Klub Europejski zorganizował Kącik Kulinarny Kuchni Tureckiej. Jak w każdy ostatni czwartek miesiąca uczniowie naszej szkolnej społeczności - szkoły podstawowej i gimnazjum mieli niepowtarzalną okazję uczestniczenia w degustacji potraw - tym razem kuchni tureckiej. Do wyboru uczniowie mieli takie smakołyki jak szaszłyki z mięsem, bajgle tureckie, tureckie bułeczki , pieczone bułeczki z serem, chałwa z kaszy mannej, tureckie maślane ciasteczka, ciasteczka z kokosem, chałwowe ciasteczka z sezamem, ciastka tureckie, chleb turecki z rodzynkami i miodem, sałatka pasterska, kuskus z warzywami oraz sałatka z kurczakiem i rukolą. Wydarzenie zorganizowali uczniowie z klas 2B, 2E i 2G pod opieką p. Małgorzaty Flis-Podkańskiej i p. Katarzyny Łusiak. Bardzo serdecznie dziękujemy uczniom za przygotowanie wspaniałych dań a gościom Kącika Kulinarnego za przybycie i degustację potraw. Potrawy kuchni tureckiej cieszyły się ogromnym powodzeniem, uczniowie wielokrotnie byli pytani o przepisy na nie.

W ostatni czwartek lutego zapraszamy serdecznie w kolejną podróż kulinarną - tym razem w naszym menu zagoszczą dania kuchni litewskiej. Do kolejnego zobaczenia!

Szkolny Klub Europejski

 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum