Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Turniej piłki nożnej
Turniej piłki nożnej

Zakończyły się rozgrywki wewnątrzszkolnego turnieju halowej piłki nożnej o Puchar Dyrektora SP 11. W meczu o trzecie miejsce, po rzutach karnych, 2:1 zwyciężyła klasa 3c pokonując klasę 2e. W wielkim finale spotkały się klasy 3a i 2a. Po wyrównanej grze zwyciężyła 2:0 klasa 2a.

Skład drużyny zwycięskiej:

Patryk Pułajdowicz, Dominik Korona, Luiz Mołodecki, Szymon Luchowski, Krzysztof Pietruszek oraz Adam Szewczyk.

Specjalną nagrodę, ufundowaną przez Dyrektor SP 11 Panią Iwonę Ceret, otrzymał Patryk Pułajdowicz.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom rozgrywek oraz kibicom za wspaniały doping.

Organizatorami turnieju byli: Grzegorz Gaj, Piotr Jabłoński we współpracy z Agnieszką Radelczuk i Agnieszką Waluch-Marek.

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%