Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Piękno Rosji" dla szkół gimnazjalnych
VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Piękno Rosji" dla szkół gimnazjalnych

Dnia 30.11.2017r. w Zespole Szkół Elektronicznych i Mundurowych w Chełmie zostały rozstrzygnięte dwa Konkursy: VIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Piękno Rosji" dla szkół ponadgimnazjalnych oraz VI Powiatowy Konkurs Plastyczny „Piękno Rosji" dla szkół gimnazjalnych, nad którymi patronat honorowy objęła Prezydent Miasta Chełm- Pani Agata Fisz.

Jury w składzie: p. dr Monika Sidor- pracownik naukowy KUL w Lublinie, p. Anna Nazar i p. Alicja Kozioł oceniło 44 prace plastyczne z 11 szkół ponadgimnazjalnych województwa lubelskiego (m.in.: z Krasnegostawu, Włodawy, Hrubieszowa, Zamościa) oraz 16 prac plastycznych z 5 gimnazjów powiatu chełmskiego. Prace przedstawiające Złoty Pierścień Rosji wykonane były różnymi technikami. W konkursie doceniono prace naszych uczniów, laureatami zostali:

II miejsce Tobiasz Wróblewski kl. 2g,

III miejsce Emilia Mazurczuk kl. 3d

Opiekunem uczniów była Pani Jolanta Burian. Serdecznie gratulujemy!

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%