GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Kulinarna podróż do Włoch
Kulinarna podróż do Włoch

26 października bieżącego roku Szkolny Klub Europejski zorganizował Kącik kulinarny kuchni włoskiej. Uczniowie naszej szkolnej społeczności- zarówno szkoły podstawowej jak i gimnazjum mieli w tym dniu niepowtarzalną okazję uczestniczenia w degustacji włoskich potraw przygotowanych przez Klubowiczów. Można było spróbować tak różnorodnych smakołyków jak cantucci z żurawinami i skórką pomarańczową, ciasta włoskiego, muffinkowych torta ricotta, poduszeczek z musem i cynamonem, tiramisu, różnych sałatek (włoskiej, panzanella, warzywnej z mozzarellą), lasagne z mięsem mielonym czy włoskich gniazd z mozzarellą i pomidorem. Nie zabrakło też oczywiście tradycyjnych potraw, takich jak focaccia czy pizza podwójnie serowa z cheddarem i cebulą.

Kącik kuchni włoskiej cieszył się ogromnym powodzeniem i po jednej przerwie z jedzenia nie pozostało już dosłownie nic. Chętni uczniowie mieli także możliwość ozdobienia twarzy włoską flagą namalowaną przez dziewczęta z Klubu Europejskiego. Bardzo serdecznie dziękujemy za nieocenioną pomoc w przygotowaniu potraw i atrakcji oraz tak liczne przybycie na degustację włoskich dań.

W ostatni czwartek listopada zapraszamy serdecznie w kolejną podróż kulinarną - tym razem w naszym menu zagoszczą dania kuchni bułgarskiej. To już za miesiąc!

Szkolny Klub Europejski

 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum