ZSO 6 Akcja "List do Polski"
Akcja "List do Polski"

11_listopada

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości w szkole realizowany jest projekt edukacyjny ‘’Pociąg do Niepodległej”. W tym roku szkolnym rezygnujemy z typowej akademii na rzecz kilku różnorodnych działań edukacyjnych, do których między innymi zalicza się akcja „List do Polski”.

Uczniowie poszczególnych klas pisali listy do Ojczyzny zbiorowo, grupowo lub indywidualnie. Następnie wytypowano list, który reprezentuje daną klasę w konkursie szkolnym.

Na stronie: https://www.facebook.com/List-do-Polski-188533058383390/ można już oddawać głosy na najlepszy list w każdej z trzech kategorii:

1. 1.Klasy 1-3 szkoła podstawowa
  2. 2.Klasy 4-7 szkoła podstawowa
  3. 3.Klasy 2-3 gimnazjum

Na najlepsze listy czekają nagrody! Zapraszamy do lajkowania!