ZSO 6 Biegi przełajowe
Biegi przełajowe

Bardzo dobrze spisali się nasi gimnazjaliści w rozegranych w dniu 12.10.2017 r. Rejonowych Sztafetowych Biegach Przełajowych w Cycowie zajmując III miejsce. To już kolejne osiągnięcie naszych uczniów. Po II miejscach w Drużynowych i Sztafetowych zawodach miejskich rozegranych we wrześniu przyszedł czas na Rejony.

SP 11 reprezentowali:

Mateusz Blinowski - III a

Dominik Korona - II a

Luiz Mołodecki - II a

Tomasz Płonkowski - II g

Kacper Poźniak - III g

Filip Linkiewicz - II e

we wcześniejszych biegach występował Patryk Pułajdowicz - II a

Opiekun Andrzej Janiak

W rozegranych w dniu 24.10.2017 r. Drużynowych Biegach Przełajowych nasi gimnazjaliści zajmując III miejsce awansowali do Finałów Wojewódzkich.

Nasi reprezentanci:

Dominik Korona II a

Luiz Mołodecki II a

Filip Linkiewicz II e

Jakub Marek II e

Patryk Pułajdowicz II a

Tomasz Płonkowski II g

Finały 27.10.2017 r w Adamowie.