ZSO 6 Dzień Papieski
Dzień Papieski

Jak każdego roku w naszej szkole, obchodziliśmy już XVII Dzień Papieski. Poprzez uroczystą akademię przygotowaną pod okiem p. D. Chodorowskiej-Sczepaniak uczniowie klas 3G, 2G, 7D i 6B przybliżyli społeczności szkolnej osobę Wielkiego i Świętego Polaka – Jana Pawła II. Zespół muzyczny pod kierunkiem p. E. Szewczak, wprowadził nas poprzez piękne, papieskie pieśni w refleksyjny i miły nastrój. Uroczystości tej towarzyszył kiermasz „papieskich kremówek” zorganizowany przez Szkolne Koło Caritas prowadzone przez p. A. Sielicką i M. Kamińską.