ZSO 6 Kolejny sukces Miłosza Drozdy!
Kolejny sukces Miłosza Drozdy!

W dniach 15 – 17 września w Białymstoku rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Strzelectwie Sportowym. Znakomicie spisał się startujący w nich Miłosz Drozda - uczeń klasy IIIa gimnazjum.

W konkurencji strzelania z karabinka pneumatycznego (Kpn 30) zajął pierwsze miejsce z wynikiem 291,6 pkt, zaś w konkurencji Ksp 3x10 (strzelanie w trzech postawach karabinka sportowego) był czwarty z wynikiem 244 pkt. Miłosz uzyskał także najlepszy wynik (386 pkt) w konkurencji Ksp 40, w której startował poza konkursem.

Gratulacje Miłosz! I… kadra czeka! ;)

Mioszmiosz_001miosz_002