GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Sukces drużyny projektowej Elektrołowcy
Sukces drużyny projektowej Elektrołowcy

9 czerwca w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbył się IX finał Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Dobre rady na elektroodpady – oddaj mnie w dobre ręce 2017”

Drużyna Elektrołowców w skład której weszli uczniowie klasy 2d: Oliwia Łopąg , Adrianna Zienkiewicz, Aleksandra Dudek, Wiktoria Kozik oraz Aleksander Klepka pod opieką pani Ewy Osińskiej podjęli szereg działań wynikających z regulaminu konkursu. Pierwszym zadaniem zespołu była diagnoza stanu bieżącego, dlatego przeprowadzili wywiad z Dyrektor Wydziału Ochrony Środowiska UM Chełm -panią Ireną Żółkiewską by uzyskać informacje jak powstaje i co zawiera plan gospodarki odpadami oraz czym zajmuje się Wydział Ochrony Środowiska. Kolejnym zadaniem było przeprowadzenie ankiety dotyczącej wiedzy o elektrośmieciach wśród mieszkańców Chełma. Potem należało rozpowszechnić akcję, przeprowadzić promocję min. w lokalnym radio Bon Ton i lokalnej prasie – Super Tydzień Chełmski, portal e.chelm oraz plakaty i ulotki. 25 kwietnia przeprowadzona została zbiórka i odbiór elektrośmieci. Dzięki zaangażowaniu bardzo wielu osób udało nam się zebrać 3909 kg elektrośmieci i 320 kg baterii. To jeszcze nie był koniec. Drużyna musiała przestawić pisemny raport z dokonanych działań wraz z prezentacją multimedialną. Pół roku działań przyniosło fantastyczny efekt. Drużyna zajęła IV miejsce. W nagrodę szkoła otrzymała telewizor marki LG oraz każdy z uczestników pocketbook oraz gadżety. Po ogłoszeniu wyników uczestnicy mogli zwiedzać Centrum Nauki Kopernik.

 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum