ZSO 6 SzkolnY Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
SzkolnY Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Po raz kolejny Klub Europejski zorganizował Szkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej. Zadaniem uczestników konkursu było rozwiązanie testu dotyczącego instytucji, historii, geografii i symboli Unii Europejskiej oraz ciekawostek wybranych państw europejskich. W konkursie wzięło udział 21 uczniów z klas I, II i III. Uczestnicy wspaniale poradzili sobie z niełatwymi zadaniami.

Po sprawdzeniu prac komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców i przyznała tytuły laureatów następującym osobom:

Aleksandra Majówka 1a

Kacper Jegorow 3e