ZSO 6 Podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych
Podsumowanie konkursów przedmiotowych i tematycznych

11 maja 2017 r. odbyła się uroczysta gala podsumowująca konkursy przedmiotowe i tematyczne. Ta niezwykła uroczystość odbyła się w Lublinie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II. Zostali na niej uhonorowani laureaci konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Laureatami w roku szkolnym 2016/2017 zostali też nasi uczniowie:

Maria Nowosad- j. angielski- opiekun p. Anna Gorczyńska

Adrian Kruczyński- j. polski- opiekun p. Katarzyna Zawadzka-Ungert

Marcel Szubartowski- konkurs ortograficzny- opiekun p. Katarzyna Zawadzka-Ungert

Kacper Kidała-fizyka- opiekun p. Ewa Osińska

Dawid Kozaczuk-fizyka- opiekun p. Ewa Osińska

Oprócz uścisku dłoni Lubelskiego Kuratora Oświaty Pani Teresy Misiuk i pamiątkowego zdjęcia uczniowie otrzymali nagrody książkowe i listy gratulacyjne.

Laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!