ZSO 6 Sukces naszych piłkarek
Sukces naszych piłkarek

5 maja nasze uczennice zajęły II miejsce w półfinale Mistrzostw Województwa w piłce nożnej dziewcząt. Dziewczęta wywalczyły awans do finału wojewódzkiego. Drużyna wystąpiła w składzie: Barabas Paulina /kl. 1b/, Ciechomska Pola /kl. 3d/, Kiwińska Katarzyna /kl. 3f/, Kuźmińska Aleksandra /kl. 3g/, Lewandowska Julia /kl. 3g/, Michalczuk Martyna /kl. 2g/, Niemczuk Gabrysia /kl. 2a/, Petelska Klaudia /kl. 1g/, Skowron Amelia /kl. 2b/ oraz Szady Karolina /kl. 3g/. Opiekunem zespołu jest p. Piotr Jabłoński.