ZSO 6 Gala AIESEC
Gala AIESEC

7 kwietnia uczniowie oddziałów dwujęzycznych wzięli udział w gali zorganizowanej przez AIESEC Polska w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie. Podczas uroczystości uczniowie osobiście odebrali certyfikat dla naszej szkoły za udział w wiosennej edycji warsztatów prowadzonych w ramach projektu WORLD TALKS. W uznaniu za wieloletnią współpracę uczniowie wręczyli przedstawicielom Organizacji AIESEC oraz studentom pamiątkowe upominki oraz listy z podziękowaniami. Warto przypomnieć, iż dzięki prowadzonej przez „Szóstkę” współpracy z Organizacją AIESEC do tej pory naszą szkołę odwiedzili studenci z takich krajów jak: Chiny, Rosja, Brazylia, Rumunia, Japonia, Wietnam, Indie, Sri Lanka, Egipt, Gruzja, Chorwacja, Grecja, Kolumbia, Kamerun, Algieria, Filipiny, Iran, Maroko, Włochy i Meksyk.