ZSO 6 Projekt World Talks
Projekt World Talks

Andra z Włoch i Jose z Meksyku to studenci, którzy gościli w naszej szkole w dniach 13 - 17 marca. Prezentacje naszych gości przybliżyły nam wiele aspektów kulturowych oraz historycznych Włoch i Meksyku oraz pozwoliły naszym uczniom na doskonalenie umiejętności językowych, gdyż warsztaty oraz zajęcia lekcyjne prowadzone z uczniami odbywały się w języku angielskim, hiszpańskim i włoskim. W podziękowaniu za przeprowadzenie projektu World Talks w naszej szkole uczniowie „Szóstki” przygotowali dla studentów z Organizacji AIESEC Dzień Kultury Polskiej, podczas, którego zaprezentowali wiele ciekawych informacji o Polsce w języku ojczystym Andry i Jose. Nie zabrakło z tej okazji również pysznych polskich ciast oraz polskiego akcentu muzycznego.