ZSO 6 Celne strzały Dawida i Miłosza
Celne strzały Dawida i Miłosza

Uczniowie naszego gimnazjum Miłosz Drozda i Dawid Siwak w dniach 16 - 19 marca w Siedlcach wzięli udział w X OGÓLNOPOLSKICH ZAWODACH STRZELECKICH „ZLOT ORLIKÓW” oraz w FINALE ZAWODÓW „STRZELANIE W SIECI”. Startowali z powodzeniem. Miłosz w konkurencji KPN 30 młodzików w klasyfikacji końcowej zawodów zajął IV miejsce, zaś w ścisłym finale zajął miejsce piąte. Awansował również do finału „STRZELANIA W SIECI”, gdzie zajął VI miejsce. Dawid również awansował do ścisłego finału, ale w konkurencji strzelania z pistoletu pneumatycznego. Tam, po dogrywce, zajął bardzo dobre, szóste miejsce. W związku ze startem w zawodach Miłosz nie mógł wziąć udziału w uroczystej Gali Mistrzów Sportu w Chełmskim Domu Kultury, gdzie ogłoszono wyniki plebiscytu na najlepszego sportowca roku 2016 w Chełmie i wręczano nagrody. Miło nam poinformować, że Miłosz otrzymał wyróżnienie i puchar w kategorii „DEBIUT ROKU”.

Wielkie gratulacje!!