GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Archiwum 2016/2017 Międzynarodowy project: Grenzenfahrungen – Borderline Experiences
Międzynarodowy project: Grenzenfahrungen – Borderline Experiences PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 09 grudnia 2016 09:41

W dniach 19-29 listopada młodzież naszej szkoły uczestniczyła w projekcie artystyczno – teatralnym Grenzenfahrungen – Borderline Experiences, który miał miejsce w Sindelfingen – mieście partnerskim Chełma.

W projekcie wzięli udział uczniowie: Dawid Klimczuk z kl. 3a, Aleksander Klepka z kl. 2d, Katarzyna Adamczuk z kl. 1d, Rostyslav Popek z kl. 1c i Dominika Nowosad z kl. 1a. Pozostała młodzież uczestnicząca w projekcie pochodziła z Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii, Chorwacji i Węgier. W pierwszym etapie projektu młodzież z każdego kraju przygotowywała krótkie scenki teatralne, które następnie zostały scalone w jedno wspólne przedstawienie, z udziałem wszystkich uczestników projektu. Na zakończenie projektu wspólne przedstawienie zostało odegrane dla publiczności niemieckiej w młodzieżowym Domu Kultury w Sindelfingen i spotkało się z miłym przyjęciem. Uczestnicy projektu poza pracą nad przedstawieniem mieli okazję spędzić czas zwiedzając atrakcje Sindelfingen i Stuttgartu, m.in. fabrykę Mercedesa. Opiekunem projektu była pani Magdalena Wierak, zaś opiekę nad młodzieżą w Sindelfingen sprawowała pani Anna Gorczyńska.


Poprawiony: piątek, 09 grudnia 2016 10:03
 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum