GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Archiwum 2016/2017 VII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej
VII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
czwartek, 01 grudnia 2016 13:32

VII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji” – rozstrzygnięty. Zmagania konkursowe odbyły się 24 listopada 2016 r. w ZS1 w Lublinie. Uczestniczyły w nim również nasze uczennice: Sylwia Plata (1b), Kinga Sienkiewicz (1g) oraz Patrycja Krukowska (1b). Wszystkie uczestniczki konkursu przebrnęły przez I etap i zakwalifikowały się do Finału konkursu. 25.11.2016 r. ogłoszono wyniki konkursu i odbył się koncert laureatów. II miejsce przypadło w udziale naszej uczennicy z kl. 1b Patrycji Krukowskiej. Ona też podczas występu finałowego zebrała najwięcej braw. Gratulujemy finalistkom i nagrodzonej!

Poprawiony: czwartek, 01 grudnia 2016 13:40
 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum