ZSO 6 Gimnazjum Wiadomości_gimnazjum Wycieczka do Lublina
Wycieczka do Lublina PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
piątek, 07 października 2016 07:08

7 października 2016 roku nasza klasa, razem z innymi klasami pierwszymi, wybrała się na wycieczkę do Lublina. Oglądaliśmy pokazy chemiczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej. Pokazy bardzo nam się podobały. Na chemię mogliśmy spojrzeć z innej strony i zmienić nastawienie do nauki tego przedmiotu. Po pokazach pojechaliśmy do Ogrodu Botanicznego. W nim także było bardzo ciekawie. Poznaliśmy wiele interesujących roślin, a nawet mogliśmy spróbować rożnych owoców. Pogoda nie była idealna, ale i tak nie zepsuła nam wyjazdu. Nie możemy doczekać się następnej wycieczki!