Nasi na podium!!! PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
poniedziałek, 17 października 2016 07:03

Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszego Gimnazjum w rozegranych w dniu 17.10.2016 r. - drużynowych sztafetowych biegach przełajowych rozegranych w Cycowie, zajmując w stawce 10 zespołów III miejsce. Jest to najlepszy występ naszych uczniów na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Do awansu do finałów wojewódzkich zabrakło bardzo niewiele.

Nasze Gimnazjum reprezentowali pod opieką Andrzeja Janiaka:

Alan Borkowski 3e
Mateusz Blinowski 2a
Marcin Chmiel 3b
Michał Głaz 3f
Michał Kubów 3e
Amadeusz Miazga 3a
Jakub Mrozik 3g
Michał Rataj 3a
Adrian Steć 3f
Łukasz Stocki 3a

Nasze dziewczęta, pod opieką Agnieszki Radelczuk, zajęły V miejsce występując w następującym składzie: