GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Gimnazjum Wiadomości_gimnazjum Pół żartem, pół serio… o integracji pierwszoklasistów.
Pół żartem, pół serio… o integracji pierwszoklasistów. PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
środa, 14 września 2016 07:14

Czternasty września okazał się wymarzonym, słonecznym dniem na przełamywanie pierwszych lodów podczas integracyjnej wyprawy klasy 1D. Pomysł przepłynięcia kajakami odcinka malowniczo wijącej się rzeki, był ciekawym i jednocześnie przyjemnym wyzwaniem. Dzięki interesującym meandrom, młodzież „narażona” była tylko i wyłącznie na pełne naturalnego piękna krajobrazy, roztaczające się z poziomu wody. Gimnazjalni pierwszoklasiści mieli okazję na żywo podziwiać florę i faunę Roztoczańskiego Parku Narodowego.

Nikt zatem nie wątpił, że rezultat może być tylko jeden: bezproblemowe i wyjątkowo ekscytujące pokonanie trasy spływu z Obroczy koło Zwierzyńca do jeziora Rudka. Niezwykłe emocje towarzyszyły młodzieży podczas każdego, pokonywanego metra HO poruszającej się korytem sympatycznej i wielce życzliwej świnki, zwanej niesłusznie Wieprzem. Ożywione wymiany zdań obrazujące uczucia radości, czasem drobnej irytacji i ostateczne poczucie zwycięstwa nad złośliwością upartego kajaka wciąż odwracającego się i płynącego w niewłaściwym kierunku, nie miały końca! Ukoronowaniem tych zmagań było oczywiście ognisko i pieczenie kiełbasek nad brzegiem wciąż połyskującej uśmiechem rzeki. Jednak heraklitowe panta rhei przypomniało o konieczności powrotu do domu i szkolnych obowiązków, ale wspólnie spędzone chwile pozwoliły lepiej poznać nie tylko koleżanki i kolegów z klasy, ale również swoje mocne i słabsze strony charakteru podczas wspólnych zmagań na tej niełatwej fali życia.

Poprawiony: poniedziałek, 03 października 2016 08:35
 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum