Wycieczka rowerowa PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
piątek, 02 września 2016 09:47

Dnia 2 września nasza klasa udała się na wycieczkę rowerową nad zalew Żółtańce. Trasa wycieczki biegła wzdłuż ścieżki rowerowej przy lesie Borek. Po dojechaniu do celu mieliśmy trochę czasu na spędzenie go w gronie naszych kolegów z klasy. Część grała w siatkówkę, spędzała wolny czas na placu zabaw. Znaleźli się również tacy, którzy relaksowali się w blasku grzejącego słońca na molo, skąd mogli podziwiać piękny krajobraz całego zalewu. Wycieczka na pewno pomogła w zintegrowaniu nas razem po dwumiesięcznej przerwie. Wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że to nie ostatnia taka wyprawa!

Poprawiony: środa, 07 września 2016 09:53

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%