GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia 55. Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O SREBRNE MUSZKIETY”
55. Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie „O SREBRNE MUSZKIETY” PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
wtorek, 31 maja 2016 07:22

We wtorek 31 maja na strzelnicy sportowej CWZS Zawisza Bydgoszcz rozegrano centralny finał 55. Zawodów Strzeleckich "O Srebrne Muszkiety 2016". W turnieju wzięło udział blisko 100 zawodników z całej Polski. Młodzi strzelcy ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rywalizowali w konkurencji karabinu sportowego 60 strzałów w postawie leżącej (odległość strzelania – 50 m). Głównymi nagrodami finału centralnego były oryginalne Srebrne Muszkiety, stylizowane na historyczną broń. Za zajęcie trzech pierwszych w klasyfikacji zespołowej (oddzielnie w kategorii dziewcząt i chłopców) zespoły otrzymały puchary, medale i dyplomy, a zawodnicy i opiekun ponadto upominki indywidualne. Drużyna dziewcząt Gimnazjum nr 6 zajęła VI miejsce, a indywidualnie najlepsza z naszych zawodniczek Julia Łoś zajęła 13 miejsce.

 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum