GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Nasze osiągnięcia Nasze osiągnięcia Sukces młodych fizyków
Sukces młodych fizyków PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 10 czerwca 2016 06:17

10 czerwca 2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w finale konkursu „Doświadcz fizyki”, który odbył się w Rudniku. Konkurs jest organizowany we współpracy z Pracownią Dydaktyki Fizyki Instytutu Fizyki UMCS w Lublinie. Jest on przeznaczony dla uczniów wszystkich klas gimnazjum z południowo – wschodniej części regionu lubelskiego, obejmującej powiaty: krasnostawski, zamojski, biłgorajski, chełmski, tomaszowski, hrubieszowski. W pierwszym etapie konkursu trzeba było przygotować i przedstawić doświadczenie. Na podstawie przesłanej dokumentacji komisja konkursowa zdecydowała, kto znalazł się w finale. Do I etapu zgłoszono ponad 180 doświadczeń. Do finału dostały się 21 doświadczenia w tym 3 z naszego gimnazjum. Miło nam poinformować, że w konkursie „Doświadcz fizyki”:

1. miejsce zajął uczeń klasy 2 f - Kacper Kidała z doświadczeniem: ”Wysokie napięcie z recyklingu - generator van de Graaffa”

2. miejsce zajął uczeń klasy 3 g - Tomasz Lis z doświadczeniem: „Łączenie szeregowe i równoległe”

3. miejsce zajął uczeń klasy 2a - Marcel Szubartowski z doświadczeniem: „Działanie turbiny wiatrowej”

Opiekunem młodych fizyków była pani Ewa Osińska. Zwycięzcom gratulujemy i już myślimy nad projektami na przyszły rok! Więcej informacji o konkursie można przeczytać TUTAJ

Poprawiony: wtorek, 14 czerwca 2016 07:21
 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum