ZSO 6 Samorząd Uczniowski SU Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Chełm
Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta Chełm PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
poniedziałek, 23 listopada 2015 12:56

23.11.2015r. w naszej szkole odbyło się głosowanie na kandydatów do Młodzieżowej Rady Miasta Chełm. Oto wyniki przeprowadzonych wyborów:

Czyżma Aleksandra 64 głosy

Jegorow Kacper 122 głosy

Kiwińska Katarzyna 132 głosy

Skimina Katarzyna 72 głosy

Skolasińska Marta 59 głosów

Sokół Weronika 64 głosy

Wojtaszak Iga 93 głosy

Do Młodzieżowej Rady Miasta Chełm zostały wybrane osoby z trzema najlepszymi wynikami. Kasiu, Kacprze, Igo - GRATULUJEMY!!!