ZSO 6 Podróże Nasze podróże Wieści z Sindelfingen
Wieści z Sindelfingen PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
piątek, 06 listopada 2015 13:09

Oto kilka chwil uwiecznionych podczas wycieczki do fabryki mercedesa i naszych zmagań nie tylko kulinarnych. W trakcie przygotowania posiłku oraz prezentacji młodzież zachowała się niesamowicie! Później były tylko słowa uznania ze strony kolegów, koleżanek, opiekunów, zaproszonych rodzin, które przyjmowane były ze skromnością. Młodzież wspaniale reprezentują Polskę. Zainteresowała się nami również prasa niemiecka. Dwójka dziennikarzy przyjechała specjalnie dla nas ze Stuttgartu. W "Stuttgarter Zeitung" pojawi się artykuł właśnie o grupie z Polski.