GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Archiwum 2013/2014 Notre école
Notre école PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
czwartek, 01 października 2015 12:25

Notre école a été formée en 2006 sur la base de l`Ecole Primaire numéro 6 Kazimierz Janczykowski, existante depuis 1961 et Le Lycée d`Enseignement Général créé en 1997. Actuellement, ce sont le Collège numéro 6 et Le Lycée d`Enseignement Général numéro 6 qui forment notre institution éducative. Pendant l` année scolaire 2001/2002, Kazimierz Janczykowski, un éminent professeur et régionalise de Chełm ainsi qu`un méritant fonctionnaire de PTK et PTTK, a été nomme patron de notre école.

Fonctionnant depuis plus de 40 ans, l`école appartient aux plus grandes institutions éducatives a Chełm. Le premier siège d`école étaient les salles de bâtiment qui a été construit avant la deuxième guerre mondiale, l`ancienne Dyrekcja PKP a Chełm. L`école a été placée au troisième étage d`édifice, ou résidaient aussi les offices de district et de ville. En 1975 dans un nouveau quartier de Chełm, près de l`Usine de Chaussures, on a bâti un nouvel édifice. Ce bâtiment est devenu le siège de l`Ecole numéro 6, ZSO numéro 1 et a présent ZSO numéro 6. La modification radicale des conditions de logement a beaucoup influence sur le développement de l`école qui dans les années 80, a appartenu aux plus grandes institutions scolaires a Chełm. Deux nouveaux et modernes gymnases ont amélioré les conditions de formation. En 1986 après les réorganisations dans le système scolaire notre école fonctionne comme Zespół Szkół Ogólnokształcących numéro 6 Kazimierz Janczykowski.

Notre école est bien équipée, deux grands gymnases permettent d`organiser de différentes compétitions sportives et d`autres manifestations. Deux modernes salles d`informatique (la plus nouvelle équipée en 2005) et le centre de multimédia permettent aux élèves de se connecter a Internet, d`en tirer des avantages ainsi que profiter de plus nouvelles technologies informatives.

Poprawiony: piątek, 09 października 2015 12:40
 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum