ZSO 6 Projekt edukacyjny Szkolny Dzień Projektów 2013/2014
Szkolny Dzień Projektów 2013/2014 PDF Drukuj Email

W naszej szkole 11 czerwca 2013 roku odbył się IV Szkolny Dzień Projektów Edukacyjnych. Uczniowie gimnazjum mogli obejrzeć prezentacje przygotowane przez 17 grup projektowych złożonych z uczniów klas III.

Wśród projektów, które zostały najwyżej ocenione przez uczniów i nauczycieli znalazły się:

-„Cuda świata- to musisz zobaczyć” (opiekun projektu- p. Monika Basaj)

-„Historia polskiej motoryzacji-pojazdy PRL-u” (opiekun projektu p. Grzegorz Gołębski)

-„Śladami Pitagorasa” (opiekun projektu –p. Marek Stojecki)

-”Życie to teatr” (opiekun projektu –p. Jolanta Słomińska)

Uczniom i ich opiekunom gratulujemy ciekawych pomysłów i perfekcyjnych prezentacji. Jeszcze raz udowodniliśmy, że nauka nie musi być…. nudna!