GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6 Podróże Nasze podróże Zielona Szkoła Zakopane
Zielona Szkoła Zakopane PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl   
piątek, 12 czerwca 2015 07:21

W dniach 8-12 czerwca uczniowie klasy 1a oraz 3b wspólnie udali się do Zakopanego, aby zweryfikować informacje zdobyte w trakcie roku szkolnego na lekcjach geografii, biologii i chemii. Podziwianie Tatr rozpoczęliśmy wyprawą nad Morskie Oko. Z niewielkimi trudnościami dotarliśmy do celu – największego i najbardziej znanego polskiego jeziora górskiego, które powstało dzięki wcześniejszej działalności lodowców górskich na tym obszarze. Zapierające dech w piersiach widoki uwieczniliśmy na zdjęciach i zrekompensowały nam one wysiłek włożony w dotarcie na miejsce.

W drodze powrotnej przekonaliśmy się jak zmienna może być pogoda w górach, ponieważ dodatkowej atrakcji dostarczyła nam prawdziwa górska burza. Kolejnego dnia w promieniach słonecznych wjechaliśmy na Gubałówkę, skąd podziwialiśmy piękną panoramę Tatr. Po południu mieliśmy szansę obejrzeć najwyższy szczyt Pienin – Trzy Korony odbywając spływ Dunajcem. Niektórzy z nas mogli bliżej zapoznać się z wymagającą pracą flisaka. Na koniec tego pełnego atrakcji dnia wjechaliśmy koleją krzesełkową na Wielką Krokiew, aby poczuć się przez chwilę jak Kamil Stoch. W czwartek podziwialiśmy najpiękniejszą w Tatrach Zachodnich Dolinę Kościeliską i Wąwóz Kraków. Dodatkowych atrakcji dostarczyła nam wizyta w utworzonej dzięki zjawiskom krasowym Jaskini Mroźnej. Po południu, po trudach dnia zrelaksowaliśmy się w Aquaparku. Przygotowani na kolejne wyzwania, ostatni dzień naszej wyprawy spędziliśmy w królewskim grodzie – Krakowie. Wśród najważniejszych zabytków Krakowa urzekły nas: Wawel, Smocza Jama, Rynek z Sukiennicami, Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza oraz Brama Floriańska i Barbakan. Mieliśmy też okazję na żywo usłyszeć hejnał Mariacki a na koniec schłodzić się w krakowskiej fontannie.

 

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum