GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Projekt Inwestycyjny


Remont szkoły - 1 września 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 09:47

Niektórzy nie chcieli wierzyć, ale 1 września na uczniów czekały gotowe sale lekcyjne i korytarze, co widać na załączonych fotografiach. W ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem zajęć całymi dniami nauczyciele i pracownicy obsługi w pocie czoła pracowali przy sprzątaniu korytarzy i sal lekcyjnych, aby można było normalnie rozpocząć rok szkolny.

Więcej…
 
Remont szkoły - 5 sierpnia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 09:47

Pomalowane są już sale lekcyjne i korytarze. Specjaliści montują systemy wentylacyjne w kuchni, stołówce i w części sportowej. Kontynuowana jest przebudowa zaplecza sportowego przy małej sali gimnastycznej. Powstały nowe schody i podjazd dla niepełnosprawnych przy wejściu od strony boisk. Powoli zaczynają być widoczne trybuny przy boisku piłkarskim. Przebudowano wejście do szkoły przez szatnię. Sale lekcyjne są już pomalowane, a fachowcy od wykładzin rozpoczynają prace przy ich układaniu w salach lekcyjnych. Na zewnątrz trwają prace przy parkingu od strony kuchni oraz przy odwodnieniu dookoła budynku.

Więcej…
 
Remont szkoły - 6 lipca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 09:46

Budynek coraz ładniej wygląda z zewnątrz. Wewnątrz rozpoczęto prace remontowe pomieszczeń obok małej sali gimnastycznej. Trwają prace wykończeniowe sufitu na dużej sali gimnastycznej. Dostarczono elementy systemu wentylacji - trwają przygotowania do jej montażu. Na korytarzach i w salach lekcyjnych przygotowuje się podłoże pod nowe wykładziny. Hydraulicy montują nowe kaloryfery, wnętrza klas zyskują nowe kolory. Rozpoczęła się modernizacja kuchni.

Więcej…
 
Remont szkoły - 10 czerwca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 09:45

Ekipy budowlane kończą prace związane z tynkowaniem i malowaniem fasady budynku szkolnego, co widać na zdjęciach. Koniec prac widać również przy budowie parkingu. Trwa montaż ultralekkiego stropu na sali gimnastycznej. Na parterze klatki schodowej obok sekretariatu szkoły usunięto stare spękane schody i przygotowano szalunki pod nowe schody. W najbliższym czasie rozpocznie się remont biblioteki szkolnej. Ogromny księgozbiór trafił do kartonowych pudełek i czeka na przeniesienie.

Więcej…
 
Remont szkoły - 02 czerwca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 20 grudnia 2011 09:45

Nadal trwają prace budowlane związane z wymianą pokrycia dachowego sali gimnastycznej. Robotnicy położyli już warstwę ochronną, zabezpieczającą dach przed działaniem czynników atmosferycznych. Obecnie trwają prace związane z podwieszeniem ultralekkiego stropu wewnątrz sali gimnastycznej. Prace remontowe wewnątrz szkoły rozpoczęły się również w pomieszczeniach kuchni. Usunięto stare, skorodowane instalacje wodno-kanalizacyjne. Przygotowano miejsce pod nową instalację. Usunięto także starą glazurę.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 1 z 8

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum