GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Projekt Inwestycyjny


Remont szkoły - 17 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:23

Prace remontowe w łazienkach na drugim piętrze posuwają się błyskawicznie. Na ścianach pojawiają się piękne kafelki. Wymieniono instalacje hydrauliczną i elektryczną. Trwa przebudowa przedsionka przy wejściu głównym. Robotnicy wykuwają przejście dla osób wysiadających z windy na parterze. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom i pracownikom szkoły, otworzono przejścia zastępcze. Trwa wymiana instalacji elektrycznej na korytarzach na drugim piętrze. Sukcesywnie remontowane są kolejne sale lekcyjne.

Więcej…
 
Remont szkoły - 7 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:15

Zaraz po nowym roku, gdy mrozy zelżały, rozpoczęto prace związane z przebudową wejścia głównego. Stare wejście - z dość szerokim tarasem - zostanie zastąpione bardziej energooszczędnym rozwiązaniem. Obok wejścia w niedługim czasie zostanie wybudowany szyb windy dla osób niepełnosprawnych. Na zdjęciach widać rozbiórkę części tarasu wejściowego przeprowadzoną za pomocą maszyn budowalanych oraz montaż nowych drzwi. Robotnicy nie marnowali czasu. W każdej chwili mogła nadejść kolejna fala mrozów.

Więcej…
 
Remont szkoły - 3 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 grudnia 2011 10:46

Trwa wymiana okien na salach gimnastycznych. Stare wysłużone szyby, pamiętające jeszcze lata 70-te, już niedługo odejdą w zapomnienie. Zastąpią je nowoczesne okna w wkładką hermetyczną. Dzięki tej zmianie na sali gimnastycznej będzie ciepło nawet w czasie silnych mrozów. Łatwiej będzie utrzymać tak duże szklane powierzchnie w czystości. Sukcesywnie prowadzone są również prace związane z wymianą sieci elektrycznej w sali konferencyjnej. Trwają prace ziemne przy budowie obiektów sportowych.

Więcej…
 
Remont szkoły - 28 grudnia 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 grudnia 2011 10:42

Zmiany związane z kapitalnym remontem sal gimnastycznych są coraz bardziej widoczne. Zamurowano zbędne otwory okienne. Wybudowano nowe przejście, łączące sale gimnastyczne z obiektami sportowymi zlokalizowanymi na wolnym powietrzu. Jest ono przestronne i nowoczesne. Aby konstrukcja budynku dobrze zniosła wprowadzone zmiany, budowlańcy wzmocnili konstrukcję nośną budynku dodatkową stalową belką. Trwają także prace ziemne na terenie otwartym oraz prace remontowe w najniższej części budynku szkolnego.

Poprawiony: czwartek, 15 grudnia 2011 08:14
Więcej…
 
Remont szkoły - 16 grudnia 2010 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 13 grudnia 2011 10:37

Rozpoczęto wymianę okien na szkolnych korytarzach. Przez kilka dni w szkole zrobiło się trochę chłodniej. Za to w salach lekcyjnych było już dość ciepło. Wymieniono okna na parterze, pierwszym i drugim piętrze. Aby do minimum ograniczyć dyskomfort związany z wyziębieniem budynku, przy wymianie okien pracowało jednocześnie wiele ekip budowlanych. Wkrótce potem okna wymieniono na stołówce i w piwnicach. Budowlańcy unowocześnili także parapety okienne. Nowe są dość ładne i przestronne.

Poprawiony: czwartek, 15 grudnia 2011 08:08
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 5 z 8

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum