GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Projekt Inwestycyjny


Remont szkoły - 29 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:40

Robotnicy budowlani prowadzą prace remontowe w sali gimnastycznej. Odnawiają tynki, kładą gładź, malują ściany. Remontują również pomieszczenia zaplecza i korytarze przylegające do sali. Odnowiono także korytarze w części podziemnej, gdzie znajdują się małe sale lekcyjne. Twa remont w salach lekcyjnych na pierwszym piętrze. Wymianie podlega instalacja elektryczna. Po budowlańcach do pomieszczeń wkraczają elektrycy. Następnie gładzią wyrównuje się ściany i sufity. Sale malowane są wstępnie na biało.

Więcej…
 
Remont szkoły - 27 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:37

Na korytarzach zaroiło się od budowlańców. Usuwają starą instalację elektryczną, przygotowują miejsce na nową. Na ścianach i sufitach kładą gładź szpachlową. Brygady budowlane działają szybko i profesjonalnie. Korytarze zostały pomalowane na biało. W szkole zrobiło się jakoś jaśniej i przyjemniej. Pracownicy kończą prace remontowe przy łazienkach na pierwszym piętrze. Na bieżąco remontowane są także sale lekcyjne.

Więcej…
 
Remont szkoły - 20 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:31

Trwają prace budowlane na korytarzu na pierwszym piętrze. Zaplanowano nowy układ łazienek. Przebudowano również wyjście na boisko (obok siłowni). Najbardziej widowiskowe okazało się wyburzanie części przedsionka przy wejściu głównym. Dzięki temu powstanie miejsce na szyb windy dla osób niepełnosprawnych. Rozpoczęto również prace przy budowie parkingu.

Więcej…
 
Remont szkoły - 17 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:23

Prace remontowe w łazienkach na drugim piętrze posuwają się błyskawicznie. Na ścianach pojawiają się piękne kafelki. Wymieniono instalacje hydrauliczną i elektryczną. Trwa przebudowa przedsionka przy wejściu głównym. Robotnicy wykuwają przejście dla osób wysiadających z windy na parterze. Aby zapewnić bezpieczeństwo uczniom i pracownikom szkoły, otworzono przejścia zastępcze. Trwa wymiana instalacji elektrycznej na korytarzach na drugim piętrze. Sukcesywnie remontowane są kolejne sale lekcyjne.

Więcej…
 
Remont szkoły - 7 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:15

Zaraz po nowym roku, gdy mrozy zelżały, rozpoczęto prace związane z przebudową wejścia głównego. Stare wejście - z dość szerokim tarasem - zostanie zastąpione bardziej energooszczędnym rozwiązaniem. Obok wejścia w niedługim czasie zostanie wybudowany szyb windy dla osób niepełnosprawnych. Na zdjęciach widać rozbiórkę części tarasu wejściowego przeprowadzoną za pomocą maszyn budowalanych oraz montaż nowych drzwi. Robotnicy nie marnowali czasu. W każdej chwili mogła nadejść kolejna fala mrozów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 5 z 8

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum