GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Projekt Inwestycyjny


Remont szkoły - 14 marca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:56

Oddano do użytku łazienki na pierwszym piętrze. Każda wyposażona została w lustro i dozowniki. Bardzo dobre wrażenie robią również nowoczesne toalety. W łazienkach na parterze szkoły trwa remont. Zamurowano stare świetliki, wybito nowe otwory na drzwi, wymieniono instalację hydrauliczną i elektryczną. Odnowiono tynki na głównej klatce schodowej. Trwają prace związane z niwelacją i przygotowaniem terenu pod obiekty sportowe. Kontynuuje się ocieplanie budynku głównego.

Więcej…
 
Remont szkoły - 4 marca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:48

Prace przy łazienkach na drugim piętrze mają się ku końcowi. Zyskały nowy estetyczny wygląd, co można zobaczyć na zdjęciach. Robotnicy remontują łazienki na pierwszym piętrze. Zburzono stare ścianki działowe, usunięto starą instalację hydrauliczną i elektryczną. Skuto starą glazurę. Stąd na zdjęciach widać ogromną ilość gruzu. Odnowiono pracownię biologiczną i fizyczną. Trwa remont szatni, sal lekcyjnych i korytarzy w piwnicy.

Więcej…
 
Remont szkoły - 15 lutego 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:44

Trwają prace wykończeniowe w łazienkach na pierwszym piętrze. Robotnicy montują boksy, drzwi i instalacje sanitarne. Odnowiono korytarz prowadzący do obiektów sportowych. Budowlańcy remontują salę po sali. Usuwają stare instalacje elektryczne, przygotowują miejsce na nową i kładą gładź. Kiedy kończą pracę, klasa jest pięknie pobielona, ma wymieniony system oświetlenia i instalację elektryczną. Ekipy budowlane pracują także przy fundamentach szybu windy.

Więcej…
 
Remont szkoły - 29 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:40

Robotnicy budowlani prowadzą prace remontowe w sali gimnastycznej. Odnawiają tynki, kładą gładź, malują ściany. Remontują również pomieszczenia zaplecza i korytarze przylegające do sali. Odnowiono także korytarze w części podziemnej, gdzie znajdują się małe sale lekcyjne. Twa remont w salach lekcyjnych na pierwszym piętrze. Wymianie podlega instalacja elektryczna. Po budowlańcach do pomieszczeń wkraczają elektrycy. Następnie gładzią wyrównuje się ściany i sufity. Sale malowane są wstępnie na biało.

Więcej…
 
Remont szkoły - 27 stycznia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:37

Na korytarzach zaroiło się od budowlańców. Usuwają starą instalację elektryczną, przygotowują miejsce na nową. Na ścianach i sufitach kładą gładź szpachlową. Brygady budowlane działają szybko i profesjonalnie. Korytarze zostały pomalowane na biało. W szkole zrobiło się jakoś jaśniej i przyjemniej. Pracownicy kończą prace remontowe przy łazienkach na pierwszym piętrze. Na bieżąco remontowane są także sale lekcyjne.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 4 z 8

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum