GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Projekt Inwestycyjny


Remont szkoły - 31 marca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 grudnia 2011 08:10

Nasi budowlańcy przygotowują nowe, funkcjonalne ogrodzenie wokół terenu szkoły. Trwają również intensywne prace związane z budową szybu windy przy głównym wejściu do szkoły. Na głównej klatce schodowej wysłużone ścianki z pustaków szklanych zastąpiono nowymi oknami. Zmiany wprowadzono również na każdym piętrze - robotnicy przy każdej klatce schodowej wybudowali specjalne ścianki działowe, dzięĸi którym będzie można wyciszyć wybrane piętro.

Więcej…
 
Remont szkoły - 24 marca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 grudnia 2011 08:07

Prace remontowo-budowlane w łazienkach położonych na parterze powoli dobiegają końca. Robotnicy ułożyli nową glazurę na ścianach i podłogach. Zainstalowali również instalacje sanitarne. Ze względu na zbliżającą się wywiadówkę, oddano do użytku nową toaletę męską. Ekipa budowlana rozpoczęła prace przy montażu nowego ogrodzenia wokół szkoły. Trwają prace przy wyrównaniu terenu pod budowę nowoczesnych obiektów sportowych. Pogoda sprzyja tym pracom. Na dworze jest coraz cieplej.

Więcej…
 
Remont szkoły - 15 grudnia 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
piątek, 16 grudnia 2011 00:42

Nareszcie! Zakończono prace przy kompleksie boisk. Na zdjęciach można zauważyć boiska do piłki nożnej i ręcznej, koszykówki, siatkówki i badmintona, korty tenisowe oraz bieźnię i skocznię. Zainstalowano piłkochwyty i włączono oświetlenie. Jak widać na załączonych obrazkach budynek i jego otoczenie prezentuje się okazale. Wewnątrz - jak widać w odnowionych salach odbywają się zajęcia.

Więcej…
 
Remont szkoły - 14 marca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:56

Oddano do użytku łazienki na pierwszym piętrze. Każda wyposażona została w lustro i dozowniki. Bardzo dobre wrażenie robią również nowoczesne toalety. W łazienkach na parterze szkoły trwa remont. Zamurowano stare świetliki, wybito nowe otwory na drzwi, wymieniono instalację hydrauliczną i elektryczną. Odnowiono tynki na głównej klatce schodowej. Trwają prace związane z niwelacją i przygotowaniem terenu pod obiekty sportowe. Kontynuuje się ocieplanie budynku głównego.

Więcej…
 
Remont szkoły - 4 marca 2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 grudnia 2011 08:48

Prace przy łazienkach na drugim piętrze mają się ku końcowi. Zyskały nowy estetyczny wygląd, co można zobaczyć na zdjęciach. Robotnicy remontują łazienki na pierwszym piętrze. Zburzono stare ścianki działowe, usunięto starą instalację hydrauliczną i elektryczną. Skuto starą glazurę. Stąd na zdjęciach widać ogromną ilość gruzu. Odnowiono pracownię biologiczną i fizyczną. Trwa remont szatni, sal lekcyjnych i korytarzy w piwnicy.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 4 z 8

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum