Cambridge

Kolejny sukces Martyny PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
czwartek, 27 września 2018 16:09

W dniach 14 - 16 września w Białymstoku zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Braliw nich udział młodzi zawodnicy z województw: podlaskiego, łozkiego, mazowieckiego i lubelskiego. Znakomicie spisała się w tych zawodach uczennica klasy 3b gimnazjum Martyna Pastuszak, zajmując trzecie miejsce w konkurencji kpn40 (40 sztrzałów z karabinka pneumatycznego) z wynikiem 391,9 pkt.

Bardzo dobry wynik zanotowała także w konkurencji ksp 3x20 (strzelanie z karabinka sportowego w trzech postawach: leżącej, stojącej i klęczącej), zajmując piąte miejsce z wynikiem 520 pkt.

Poprawiony: czwartek, 27 września 2018 16:15

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%