Cambridge

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie! PDF Drukuj Email
Wpisany przez zso6.chelm.pl
poniedziałek, 10 września 2018 19:14

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została zwycięzcą konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach projektu „Godność, wolność, niepodległość”.

Do konkursu zgłoszono w sumie blisko 2 500 wniosków. Ministerstwo przyznało 257 szkołom i placówkom oświatowym dofinansowanie na organizację obchodów związanych z setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Takie dofinansowanie otrzymała również nasza szkoła. Jednym z zadań, jakie chcemy zrealizować jest zorganizowanie wystawy pamiątek rodzinnych związanych z odzyskaniem oraz budową przez Polskę niepodległości.

Dlatego zwracamy się do Państwa z gorącą prośbą o wyszukanie i udostepnienie materiałów gromadzonych w rodzinnych archiwach, związanych z walką o Niepodległą w latach 1914- 1989.

Szczegółowych informacji udzielają nauczyciele historii oraz wychowawcy klas.

Będziemy wdzięczni za każdą pomoc i liczymy na zaangażowanie całej społeczności szkolnej.

Spróbujmy wspólnie świętować 100-lecie odzyskania niepodległości.

Poprawiony: poniedziałek, 10 września 2018 19:19

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%