GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Martyna wygrywa!

Trwa świetna seria Martyny Pastuszak. W rozegranym 29 września w Lublinie Memoriale Strzeleckim im. mł. chor. Anrzeja Adamczyka i sierż. Pawła Legenckiego (więcej tutaj) zwyciężyła w konkurencji kpn 40 młodzików z wynikiem 362 pkt. Tydzień później, 6 października, wywalczyła tytuł Mistrzyni Województwa w Strzelaniu z broni kulowej w tej samej kategorii, ale w konkurencji ksp 40. Gratulacje!

Więcej…
 
Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Wspaniale spisali się nasi gimnazjaliści w rozegranych w dniu 03.10.2018 r. Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej sztafetowych biegów przełajowych chłopców. Po III miejscu rok temu przyszedł czas na zwycięstwo. Wygrali zdecydowanie z niepokonanymi w ostatnich latach uczniami SP Cyców i SP Świdnik. Awans do Finałów Wojewódzkich jest ukoronowaniem dotychczasowych startów w tych wymagających zawodach. Po raz pierwszy w historii startów w sztafetowych biegach przełajowych, teraz pod szyldem SP 11, nasi uczniowie powalczą o medale. Na dystansie 8 x 1000 m byli nie do pokonania, zwyciężając na siedmiu odcinkach biegu.

Naszych uczniów do zwycięstwa poprowadził nauczyciel wf Andrzej Janiak.

Oto nasi wspaniali biegacze:

Karpiński Jakub III E, Korzeniewski Kacper III E, Korona Dominik III A, Langiewicz Filip III E, Mołodecki Luiz III A, Pułajdowicz Patryk III A, Sąsiadek Dawid III F, Szewczak Adam III A.

 
Konsultacje z rodzicami
Więcej…
 
BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE

Nasza szkoła bierze udział w projekcie BOHATERON W TWOJEJ SZKOLE.

bohateron

Więcej…
 
Znowu najlepsi !

W rozegranych w dniu 27.09.2018 r. Sztafetowych Biegach Przełajowych (8 x 1000 m) w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej po raz kolejny nasi gimnazjaliści okazali się najlepsi w Chełmie. Drużyna prowadzona przez Andrzeja Janiaka zdecydowanie i z olbrzymią przewagą pokonała drugą na mecie SP 8.

SP 11 reprezentowali uczniowie klas III A III E i III F:

Karpiński Jakub, Korzeniewski Kacper, Korona Dominik. Langiewicz Filip, Mołodecki Luiz, Pułajdowicz Patryk, Sąsiadek Dawid i Szewczak Adam.

Już 03.10.2018 r. Zawody Rejonowe, w których mamy duże szanse na dobry wynik i awans do Zawodów Wojewódzkich.

 
Kolejny sukces Martyny

W dniach 14 - 16 września w Białymstoku zostały rozegrane Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w strzelectwie sportowym. Braliw nich udział młodzi zawodnicy z województw: podlaskiego, łozkiego, mazowieckiego i lubelskiego. Znakomicie spisała się w tych zawodach uczennica klasy 3b gimnazjum Martyna Pastuszak, zajmując trzecie miejsce w konkurencji kpn40 (40 sztrzałów z karabinka pneumatycznego) z wynikiem 391,9 pkt.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 8 z 9

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum