GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Stypendyści

Dnia 11.12.2018 r. w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów w ramach programów stypendialnych „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019” oraz „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” realizowanych przez Województwo Lubelskie. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że w gronie najlepszych znaleźli się uczniowie: Filip Langiewicz, Katarzyna Tatys, Bartosz Steć, Aleksandra Kawka, Aleksandra Majówka, Tobiasz Wróblewski.
Życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci

unihokej

W dniu 12.12.2018 r. odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w unihokeju. Uczennice naszej szkoły wywalczyły III miejsce w województwie. Skład drużyny: Bartochowska Agata, Binio Weronika, Cechmistrzuk Martyna, Dachnowska Antonina. Kita Emilia, Potocka Karolina, Wdowiak Wiktoria, Wojtiuk Martyna, Zielinska Monika, Mordacz Marta.

Serdecznie gratulujemy.

Opiekunami byli Adam Ogrodnik i Piotr Jabłoński

 
Zdrowy poczęstunek

W dniu 7 grudnia na długiej przerwie, Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły na "Zdrowy poczęstunek". Na półmiskach i talerzach SU serwował świeże warzywa i owoce, aby pomóc uczniom wyrobić prawidłowe i zdrowe nawyki żywieniowe. Kilogramy produktów zniknęły w ''oka mgnieniu". Smacznego.

Więcej…
 
Paczka dla Bohatera

Serdecznie zapraszamy starszych i młodszych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w bożonarodzeniowej zbiórce „Paczka dla Bohatera”. Jest to forma wsparcia i okazania wdzięczności żołnierzom walczącym o wolną Polskę na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzom podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny i po jej zakończeniu, osobom represjonowanym przez ustrój komunistyczny. Jak można włączyć się w akcję? To proste. Do 8 grudnia przynieś do sali 26 artykuły spożywcze o długim terminie ważności i artykuły chemiczne, a także własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną z życzeniami skierowanymi do kombatantów. Taka pamięć i pomoc z naszej strony z pewnością przyniesie Im wiele radości.

Więcej…
 
Mamy Niepodległą! 2018

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji społecznej Mamy Niepodległą! 2018 organizowanej we współpracy z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. W jej ramach ponad stu uczniów klas 3 d, 3 g i 3 e gimnazjum, ucząc się optymistycznego świętowania Niepodległości, podzieliło się radością z bliskimi i znajomymi poprzez wysłanie symbolicznej kartki pocztowej. Klasa 3 b na lekcji wiedzy o społeczeństwie, obserwując na żywo relację z zaprzysiężenia w dniu 23.11. 2018 r. nowo wybranych członków Rady Miasta Chełm, postanowiła wysłać swoje kartki właśnie do 23 radnych, życząc satysfakcji z pełnionego mandatu i decyzji służących rozwojowi naszej Małej Ojczyzny. Działanie koordynowała nauczycielka historii i wos Beata Łukaszewska-Breś.

Więcej…
 
Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

„Mam prawo żyć
Mam prawo być sobą
Czuć się bezpiecznie, wolną być osobą.
Mam prawo kochać i kochanym być
Nie można mnie krzywdzić, poniżać i bić.

Dziecka prawa poważna sprawa
Dziecka prawa to nie zabawa

Mogę się śmiać
Może się dziać pięknie
Pragnę być zdrowy, rosnąć w swoim tempie.
Mam prawo wybrać sam przyjaciół swych
Nie można mnie zmuszać do uczynków złych.

Mam prawo śnić
Mam prawo być inny
Mogę być słabszy lecz nie czuć się winny.
Mam prawo śpiewać głośno kiedy chcę
Mam prawo płakać cicho, gdy mi źle”.

„Piosenka o Prawach Dziecka”

Artysta: Mała Orkiestra Dni Naszych

W dniu 20 listopada 2018r młodzież naszej szkoły uczestniczyła w uroczystym podsumowaniu Roku Praw Dziecka organizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Chełm oraz Urząd Miasta Chełm.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123456789następnaostatnia »

Strona 5 z 9

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum