GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

ZSO 6
Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe

11 października po raz kolejny w Adamowie rozegrane zostały Wojewódzkie Indywidualne Biegi Przełajowe. W zawodach wystartowało łącznie 272 zawodników. I tym razem nasi uczniowie nie zawiedli i zajęli szereg punktowanych miejsc. Największym osiągnięciem może pochwalić się Julia Sapko /kl. IIIa/, która zajęła bardzo wysokie 5 miejsce. Siostra Julki-Marta Sapko /kl. Id/ uplasowała się na 13-tej pozycji. W pierwszej dwudziestce znalazła się również Hołowacz Angelika /kl. If/, która ukończyła bieg na 19-tym miejscu.

Opiekunem grupy była p. Joanna Wojtaszek

Serdeczne gratulacje !!!

Więcej…
 
Wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

W dniu 11.10.2016 r. odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Uprawnionych do głosowania było 597 uczniów Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 w Chełmie. W głosowaniu wzięło udział 519 uczniów. Po przeliczeniu głosów przez Komisję Wyborczą, Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Katarzyna Kiwińska z kl. 3f, zaś Zastępcą Przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego - Pola Sado z kl. 3d. Gratulujemy i życzymy owocnej pracy!

Więcej…
 
Obchody XVI Dnia Papieskiego

8 października 2016 roku odbył się XVI Dzień Papieski, w którym czynny udział brało Szkolne Koło Caritas, organizując kiermasz kremówek papieskich przy kościele Chrystusa Odkupiciela w Chełmie. Dzień wcześniej ponad 40 uczniów brało udział w przygotowaniu tej akcji, która zakończyła się sukcesem. Dzięki temu zdobyliśmy fundusze na pomoc materialną najuboższym uczniom naszej szkoły. Jednocześnie w Chełmie miał miejsce kolejny Bieg Caritasu, w którym uczestniczyli nasi uczniowie, a nawet nauczyciele. Tym razem zbierano środki na pomoc ubogim z Archidiecezji Lubelskiej. Dziękujemy serdecznie wszystkim wolontariuszom i zamieszczamy zdjęcia z naszych akcji.

Więcej…
 
PREZENTACJE KLAS PIERWSZYCH POD HASŁEM „QUO VADIS”

Tradycyjnie, 30 września pierwsze oddziały spotkały się na uroczystej prezentacji klas pierwszych. Przez 3 tygodnie uczniowie przygotowywali, pod opieką wychowawców, inscenizacje wylosowanych scenek, pochodzących z powieści „Quo vadis” H. Sienkiewicza. Zadbali o stroje z epoki i elementy scenografii. W sali gimnastycznej naszego gimnazjum zgromadziła się imponująca ilość rodziców, rodzeństwa uczniów, którzy z wielkim aplauzem nagradzali brawami kolejnych wykonawców. Występy uczniów zostały poprzedzone wystąpieniem wicedyrektora naszej szkoły p. Tomasza Turowskiego, który przywdział na tę okoliczność również stosowną togę. Przygotowana scenografia – fragmenty coloseum - wprowadzała w nastrój starożytnego Rzymu. Uczniowie imponowali zdolnościami aktorskimi, wokalnymi, tanecznymi.

Więcej…
 
Miejskie Sztafetowe Biegi Przełajowe

W rozegranych w dniu 29.09.2016 r. miejskich sztafetowych biegach przełajowych nasze Gimnazjum zdeklasowało pozostałe szkoły zajmując I miejsca w rywalizacji dziewcząt i chłopców uzyskując awans do zawodów Rejonowych.

Więcej…
 
Pierwsze sukcesy strzelców w tym roku szkolnym.

Michał Łubkowski z klasy 3a oraz Miłosz Drozda z 2a z sukcesem wystartowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w strzelectwie sportowym, które w dniach 22 - 24 września 2016 r. rozegrano w Białymstoku. Miłosz zdobył brązowy medal w konkurencji karabinu sportowego 40 strzałów leżąc, zaś Michał był czwarty w konkurencji pistoletu sportowego 30 strzałów część dokładna. Ponadto Miłosz zajął ósme miejsce w konkurencji karabinu pneumatycznego 30 strzałów a Michał był dziesiąty w konkurencji pistoletu pneumatycznego 30 strzałów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia212223242526następnaostatnia »

Strona 24 z 26

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

We wtorki w godz.: 19:00 - 20:00 szkoła udostępnia małą salę gimnastyczną dla rodziców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?
unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum