GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

ZSO 6
"Góra Grosza"

W dniach od 28.11 do 9.12 organizowana jest siedemnasta już edycja Góry Grosza – akcja zbierania monet w całej Polsce, organizowana przez Towarzystwo Nasz Dom. Dzięki niej możemy pomóc dzieciom, które z różnych powodów nie mogą wychowywać się w swoich biologicznych rodzinach. Wszystkich ludzi dobrej woli zachęcamy do wzięcia udziału w tej akcji.

 
Wojewódzka Gimnazjada w Szachach Drużynowych

W dniu 29 liatopada 2016r. w Aleksandrowie k/Biłgoraja odbyła się Wojewódzka Gimnazjada w Szachach Drużynowych. Reprezentacja Gimnazjum nr 6 w składzie: Aleksandra Majówka, Michał Głaz, Krzysztof Iwańczuk oraz Michał Kowalczuk - zdobyła piąte miejsce. Indywidualne wyróżnienie jako najlepszy zawodnik turnieju grający na pierwszej szachownicy wywalczył Krzysztof Iwańczuk. Opiekunem szachistów jest pan Grzegorz Gołębski.

Więcej…
 
VII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej

VII Ogólnopolski Jesienny Konkurs Poezji Śpiewanej „Na strunach poezji” – rozstrzygnięty. Zmagania konkursowe odbyły się 24 listopada 2016 r. w ZS1 w Lublinie. Uczestniczyły w nim również nasze uczennice: Sylwia Plata (1b), Kinga Sienkiewicz (1g) oraz Patrycja Krukowska (1b). Wszystkie uczestniczki konkursu przebrnęły przez I etap i zakwalifikowały się do Finału konkursu. 25.11.2016 r. ogłoszono wyniki konkursu i odbył się koncert laureatów. II miejsce przypadło w udziale naszej uczennicy z kl. 1b Patrycji Krukowskiej. Ona też podczas występu finałowego zebrała najwięcej braw. Gratulujemy finalistkom i nagrodzonej!

Więcej…
 
Znawcy piękna Rosji

30 listopada 2016 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w uroczystym podsumowaniu V Powiatowego Konkursu Plastycznego „Piękno Rosji” dla szkół gimnazjalnych. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ekonomicznych i III Liceum Ogólnokształcące w Chełmie. Konkurs jest organizowany we współpracy z Katolickim Uniwersytetem Lubelskim.

Więcej…
 
„Ruch na przerwie”

W dniu 21 listopada 2016 r. rozpoczął się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Pani Doroty Cieślik Dyrektor ZSO nr 6 w Chełmie pod hasłem „Ruch na przerwie”.

Więcej…
 
Dobra szkoła

Kampania informacyjna Ministerstwa Edukacji Narodowej dotycząca reformy edukacji w Polsce.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia21222324252627następnaostatnia »

Strona 21 z 27

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

We wtorki w godz.: 19:00 - 20:00 szkoła udostępnia małą salę gimnastyczną dla rodziców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum