GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

Cambridge

Prep_centre_logo_RGB_wynik

ZSO 6
Igrzyska młodzieży szkolnej

unihokej2

13 grudnia odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju. Uczeniowie naszej szkoły wywalczyły II miejsce w województwie. Skład drużyny: Jakub Karpiński, Dominik Korona, Szymon Luchowski, Luiz Mołodecki, Krzysztof Pietraszek, Patryk Pułajdowicz, Adam Szewczak i Kacper Kraczkowski.

Serdecznie gratulujemy!

Opiekunami byli Grzegorz Gaj i Piotr Jabłoński


 
Stypendyści

Dnia 11.12.2018 r. w Centrum Spotkań Kultur w Lublinie odbyła się uroczysta gala wręczenia stypendiów w ramach programów stypendialnych „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019” oraz „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019” realizowanych przez Województwo Lubelskie. Serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że w gronie najlepszych znaleźli się uczniowie: Filip Langiewicz, Katarzyna Tatys, Bartosz Steć, Aleksandra Kawka, Aleksandra Majówka, Tobiasz Wróblewski.
Życzymy dalszych sukcesów.

Więcej…
 
Wojewódzkie Igrzyska Dzieci

unihokej

W dniu 12.12.2018 r. odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Dzieci w unihokeju. Uczennice naszej szkoły wywalczyły III miejsce w województwie. Skład drużyny: Bartochowska Agata, Binio Weronika, Cechmistrzuk Martyna, Dachnowska Antonina. Kita Emilia, Potocka Karolina, Wdowiak Wiktoria, Wojtiuk Martyna, Zielinska Monika, Mordacz Marta.

Serdecznie gratulujemy.

Opiekunami byli Adam Ogrodnik i Piotr Jabłoński

 
Zdrowy poczęstunek

W dniu 7 grudnia na długiej przerwie, Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły na "Zdrowy poczęstunek". Na półmiskach i talerzach SU serwował świeże warzywa i owoce, aby pomóc uczniom wyrobić prawidłowe i zdrowe nawyki żywieniowe. Kilogramy produktów zniknęły w ''oka mgnieniu". Smacznego.

Więcej…
 
Paczka dla Bohatera

Serdecznie zapraszamy starszych i młodszych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w bożonarodzeniowej zbiórce „Paczka dla Bohatera”. Jest to forma wsparcia i okazania wdzięczności żołnierzom walczącym o wolną Polskę na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzom podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny i po jej zakończeniu, osobom represjonowanym przez ustrój komunistyczny. Jak można włączyć się w akcję? To proste. Do 8 grudnia przynieś do sali 26 artykuły spożywcze o długim terminie ważności i artykuły chemiczne, a także własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną z życzeniami skierowanymi do kombatantów. Taka pamięć i pomoc z naszej strony z pewnością przyniesie Im wiele radości.

Więcej…
 
Mamy Niepodległą! 2018

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji społecznej Mamy Niepodległą! 2018 organizowanej we współpracy z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku. W jej ramach ponad stu uczniów klas 3 d, 3 g i 3 e gimnazjum, ucząc się optymistycznego świętowania Niepodległości, podzieliło się radością z bliskimi i znajomymi poprzez wysłanie symbolicznej kartki pocztowej. Klasa 3 b na lekcji wiedzy o społeczeństwie, obserwując na żywo relację z zaprzysiężenia w dniu 23.11. 2018 r. nowo wybranych członków Rady Miasta Chełm, postanowiła wysłać swoje kartki właśnie do 23 radnych, życząc satysfakcji z pełnionego mandatu i decyzji służących rozwojowi naszej Małej Ojczyzny. Działanie koordynowała nauczycielka historii i wos Beata Łukaszewska-Breś.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia »

Strona 3 z 8

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum