GodoPolski

Szkoła bierze udział w projekcie pn. „Holistyczne wsparcie placówek Miasta Chełm” w ramach realizowanego przez Miasto Chełm Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki - Priorytet III Wysoka jakość systemu oświaty, Działanie 3.5 Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół na podstawie umowy zawartej pomiędzy Ośrodkiem Rozwoju Edukacji w Warszawie
a Miastem Chełm.

kapital

Realizacja projektu pn. "Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionlnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 Priorytet VII Infrastruktura społeczna, Działanie 8.2: Infrastruktura szkolna i sportowa.

unia1

unia2

unia3

Realizacja projektu pn.
"Karta Szkolna BZ WBK".

bzwbk_GS

KARTA_SZKOLNA_LOGO_CMYK

 Gimnazjum nr 6 w Chełmie
w ramach współpracy
z PWSZ w Chełmie bierze udział
w projekcie „Ardua prima via est”

PWSZ_1_1

PWSZ_1_3

PWSZ_1

PWSZ_1_2

PWSZ_1_4

Więcej...

Realizacja projektów: 

"Opowiedz mi swoją historię,
a ocalę ją od zapomnienia 2012"

”Ceramiczna rakieta do przyszłości 2011”

Fundacja-Cemex

ZSO 6
I Dzień Wiosny

W środę 21 marca w szkole hucznie obchodzono I Dzień Wiosny. Pomimo niesprzyjającej pogody, atmosfera w szkole była bardzo gorąca. W tym dniu rozegrany został w dwóch turach konkurs ,,Mam Talent", który obfitował w występy utalentowanych uczniów i uczennic naszej szkoły. W tym samym czasie młodzież klas 7 oraz 2 i 3 gimnazjum rywalizowała w turnieju piłki siatkowej pod czujnym okiem najsprawniejszej części naszej kadry pedagogicznej. Podczas zajęć z wychowawcą, klasy miały przygotować LOGA swoich klas, z których został utworzony mural na korytarzu naszej szkoły. Serdecznie dziękujemy wszystkim Wychowawcom oraz Nauczycielom za zaangażowanie i pomoc.

SU

 
Igrzyska młodzieży szkolnej

6

9 kwietnia odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna zdobyła I miejsce i awansowała do zawodów rejonowych.

Skład drużyny: Bartosz Dejneka, Nikodem Dzierba, Jakub Jabłoński, Dominik Korona, Luis Mołodecki, Hubert Mucha, Krzysztof Pietraszek, Kacper Poźniak, Patryk Pułajdowicz i Jakub Seniuk. Opiekunem drużyny jest Piotr Jaabłoński.

Gratulejemy!

 
Podsumowanie współzawodnictwa sportowego w roku szkolnym 2016/2017

23 marca w naszej szkole dokonano sportowego podsumowania szkół Chełma, które w roku szkolnym 2016/2017 brały udział w imprezach zorganizowanych przez Miejski Szkolny Związek Sportowy. Bardzo dobrze spisali się nasi gimnazjaliści, którzy wywalczyli pierwsze miejsce.

Więcej…
 
Ku Niepodległej...

Ku Niepodległej – wizyta grupy rekonstrukcyjnej

26 marca 2018 r. w szkole gościła Grupa Artystyczna Rekonstrukto, która przedstawiła opowieść o tym jak bohaterowie walczyli o wolność, honor i ojczyznę. Trudne losy Polaków walczących z zaborcami przybliżono, wykorzystując stroje z epoki oraz repliki broni używanej przez powstańców oraz żołnierzy I wojny światowej. Pokaz wciągnął publiczność do wspólnej zabawy. Niełatwy temat zrealizowano w wesołej atmosferze.

Więcej…
 
Kolejny sukces Miłosza!

W dniach 16 - 18 marca 2018 r. w Siedlcach odbyły się XI Ogólnopolskie Zawody Strzeleckie "Zlot Orlików". Znakomicie spisał się w nich Miłosz Drozda, który w podstawowej konkurencji - karabinie pneumatycznym juniorów młodszych Kpn 40, po dwóch strzelaniach, zajął piąte miejsce z wynikiem 795,2 pkt. Ten rezultat dał mu miejsce w finale konkurencji, w którym uplasował się na drugim stopniu podium, uzyskując 99,2 pkt.

Gratulacje!

Więcej…
 
Osiągnięcia uczniów gimnazjum w konkursach przedmiotowych i artystycznych w I semestrze roku szkolnego 2017/2018
Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 3 z 27

im.Sybirakw

Nasz adres:

ul. Powstańców Warszawy 10
22-100 Chełm 

tel/fax: 82 565 71 37 

e-mail: zso6chelm@wp.pl

got5

500

sos_logo2

We wtorki w godz.: 19:00 - 20:00 szkoła udostępnia małą salę gimnastyczną dla rodziców.

Serdecznie zapraszamy!!!

Jakie jest twoje zdanie na temat rozwoju infrastruktury w ZSO6?

Pozytywnie wpłynie na rozwój uczniów - 32.1%
Zwiększy atrakcyjność Szkoły w środowisku lokalnym - 50.4%
Podoba mi się ale nie przełoży się to na rozwój uczniów - 3.9%
Jest mi to obojętne - 5.7%
Niepotrzebny wydatek - 8%

Total votes: 9015unia06 unia04 unia05

Modernizacja budynku Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 6 wraz z infrastrukturą sportowo-rekreacyjną w Chełmie

.

unia01 unia02

mum